Contact

Wilt u contact met ons? Dat kan op verschillende manieren. Wilt u een kind aanmelden? Lees hier hoe dat bij ons werkt. 

Voor contact met de directie:

Bregina Staal (directeur)    Martien de Pauw (adjunct-directeur)
0592-3542340592-354234
hetkompas.assen@ckcdrenthe.nl m.depauw@ckcdrenthe.nl


Voor contact met de Intern Begeleider: 
Intern begeleider Aletta Koning 
0592-354234
 a.koning@ckcdrenthe.nl 

Voor contact met een leerkracht: 

Onderstaande leerkrachten zijn werkzaam op Het Kompas. Wij geven de voorkeur aan persoonlijk contact, maar soms kan een mailtje handig zijn. De leerkrachten zijn vanaf 14:15 uur telefonisch te bereiken op het telefoonnummer van de school: 0592-354234

Groep 1A

 

Groep 1B      

Juf Marijke van der Heide en
juf Charlotte van der Werf

 

juf Marjanneke Krijgsheld en
juf Susanne van der Tuin 

m.vanderheide@ckcdrenthe.nl

c.vanderwerf@ckcdrenthe.nl

 

m.krijgsheld@ckcdrenthe.nl 
s.vandertuin@ckcdrenthe.nl  

Groep 2 juf Jacqueline Bennink  en
juf Irma Brouwers 

j.bennink@ckcdrenthe.nl 
i.brouwers@ckcdrenthe.nl

Groep 3A juf Alice Reusien en
juf Jenny Arkema 
a.reusien@ckcdrenthe.nl
j.arkema@ckcdrenthe.nl 
Groep 3B juf Tineke Wolters  en
juf Claudia Loves  

t.wolters@ckcdrenthe.nl 
c.loves@ckcdrenthe.nl 

Groep 4A juf Jenny Arkema  en
juf Willy Nienhuis 
j.arkema@ckcdrenthe.nl 
w.nienhuis@ckcdrenthe.nl  
Groep 4B/5B juf Marloes Bruins en
juf Mariëlle Woltjer  

m.bruins@ckcdrenthe.nl 
m.woltjer@ckcdrenthe.nl 

Groep 5A juf Rohani Bos  en 
meester Björn Stevens 
r.bos@ckcdrenthe.nl
b.stevens@ckcdrenthe.nl 
Groep 6 meester Björn Stevens en
juf Marike Bremmer

b.stevens@ckcdrenthe.nl
m.bremmer@ckcdrenthe.nl

Groep 7A
 
meester Saidou Diallo 
 
s.diallo@ckcdrenthe.nl 
 
Groep 7B 
 
juf Lia de Boer 
 
l.deboer@ckcdrenthe.nl 
 
Groep 8juf Marleen Mulderij  en
meester Björn Stevens 
m.mulderij@ckcdrenthe.nl
b.stevens@ckcdrenthe.nl

Administratie:

Tülay Beugeling         t.beugeling@ckcdrenthe.nl 

Marga Hulswit            m.hulswit@ckcdrenthe.nl